Sprawdzamy fotel gamingowy

fotel gamingowy imba

Na pierwszy rzut i pomysł nie trzeba było szukać daleko. Na co dzień korzystamy z różnych narzędzi pracy, natomiast głównym jest komputer. O samych komputerach czyli sprzęcie poruszymy temat jeszcze nie raz, ale nie w tym wpisie. Co jest równie ważne i bez czego korzystanie z komputera byłoby mało możliwe, a przynajmniej wygodne? Oczywiście mowa o siedzisku. Sprawdziliśmy już fotel gamingowy, który chcielibyśmy Wam zaprezentować.

Na testy wpadł nam w ręce, wyglądający ciekawie fotel gamingowy IMBA. Złożenie trwało ok. 20min i po tym czasie już można było stwierdzić, że mamy do czynienia z naprawdę porządnym wyrobem. Producent wskazuje przeznaczenie fotela do 150kg tak więc mieścimy się w danym przedziale z dosyć sporym zapasem. Fotel wykonany jest raczej z dobrego tworzywa, skóry ekologicznej co oceniamy po dotyku i wyglądzie, natomiast więcej okaże się dopiero po miesiącach lub nawet latach użytkowania.
Nie mniej jednak podczas wykonywania testów wszystko współgrało doskonale, dlatego też nasze oceny są bardzo pozytywne.

Podsumowując, fotel od IMBA jest ładnym, nowoczesnym produktem, bardzo cichym oraz funkcjonalnym krzesłem. Posiada wiele poziomów regulacji, które można dopasować pod własne ciało i potrzeby. Począwszy od poziomu wysokości, przez regulacje podłokietników, aż do regulowanych poduszek pod odcinkiem szyjnym i lędźwiowym.